O nás

História výroby bicyklov sa u nás v trenčíne začala písať v roku 2003, kedy sme sa začali venovať výrobe mestských bicyklov značky Liberty. V roku 2007 pribudla do portfólia spoločnosti značka bicyklov MAYO, pod ktorou vyrábame športové a detské bicykle. V roku 2009 sme na trh uviedli prvý mestský elektrobicykel a dodnes ich sortiment neustále rozširujeme. Našou prioritou je držať krok s aktuálnym trendom vývoja bicyklov / elektrobicyklov a prinášať na domáci aj zahraničný trh moderné bicykle s vysokou kvalitou komponentov, atraktívnym dizajnom a s použitím jedinečných prvkov pri konštrukcii rámov.

  • Ako jeden z prvých výrobcov na Slovensku sme už v roku 2009 vyrobili a uviedli na trh bicykle v rozmere 29” eR, a v roku 2013 dnes už veľmi obľúbený rozmer 27,5”.
  • Dlhé roky sa tiež venujeme vývoju a výrobe bicyklov s pomocným elektrickým motoročekom, ktoré vyrábame už od roku 2009, a v dnešnej dobe ponúkame najširší sortiment elektrobicyklov na domácom trhu. Takmer všetky elektrobicykle z našej ponuky majú voliteľnú kapacitu akumulátorov, čím dokážeme uspokojiť rôzne nároky zákazníkov na dojazd a frekvenciu nabíjania. Elektrobicyklom skutočne rozumieme, a preto ak máte otázky, na ktoré ste nedostali u predajcov odpoveď, prípadne máte špecifické požiadaky na ovládanie alebo funkcie pohonu, neváhajte nás kontaktovať. 
  • Vieme elektrifikovať takmer všetky bežné bicykle a to s použitím predného, zadného aj stredového motora. Rovnako široká je aj ponuka akumulátorov a možností ich umiestnenia na bicykel. Keďže elektrifikácia bicykla je individuálna záležitosť, ponuku Vám vypracujeme až po obhliadke a dohode na type pohonu. 
  • Ponuku všetkých typov bicyklov sa snažíme neustále rozširovať o nové modely s využívaním nielen nových materiálov a technológií, ale aj poznatkov od našich zákazníkov, za ktoré sme veľmi vďační.
  • Od mája 2019 sme do výroby zaradili aj výrobu trojkoliek, ktoré ponúkame aj v prevední s pomocným elektrickým motorčekom.Svojou unikátnou konštrukciou s veľmi nízkou nástupnou výškou sú mimoriadne vhodné pre starších ľudí s problémami dolných končatín a umožnia im nástup takmer bez ohybu kolena alebo bedrového kĺbu. 
 
Veríme, že Vás naše bicykle zaujmú a vyberiete si zo širokej ponuky či už mestských, športových, alebo elektrických ten správny bicykel.
Kontaktné údaje:

MAYO tech s.r.o. RSP

IČO: 469756911

Súvoz 723/1

911 01 Trenčín, Slovensko

tel: +421 32 74 30 452

emai: mayo@mayo.bike

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.